Přinášíme teplo do Vašich domovů.

Solární ohřev vody pro důchodce
díky dotaci NZÚ Light od 1kč.

Solární systém, který funguje po celý rok.

Kolik můžu ušetřit?

Fotovoltaická instalace může snížit vaše náklady na ohřev vody o přibližně 75%. Většinou jde o druhý nejnáročnější spotřebič na energii v domácnosti po vytápění. V pasivních a nízkoenergetických domech je jeho podíl ještě větší. Proto je výhodné hledat úspory právě v ohřevu vody.

Opravdu je tato služba za korunu?

Ano, díky dotaci 90 000,- Kč z programu NZÚ light. Z pravidla držíme cenu na 90 001,- ceny díla, po odečtení dotace tedy 1,- Kč. Občas je ale potřeba pár tisíc připlatit, v případě složitosti střechy či jiným obtížím, toto případné navýšení se dozvíte při obhlídce odborníka.

Co když na to nemám peníze?

NZÚ light nabízí vyplácení dotace pomocí zálohy, tedy peníze Vám přijdou na účet ještě před samotným začátkem instalace.

Je to složité?

S Námi se bát nemusíte, o vše se postaráme, vyřídíme za Vás dotaci a namontujeme kompletní systém, bez bourání a nepořádku.

Je to časově náročné?

Systém je namontovaný během 3-5 hodin podle složitosti a rovnou začínáte šetřit.

Co když dotaci neobdržím?

Jelikož podmínkou vystavení zálohové faktury z naší strany je obdržení dotace, v případě že dotaci neobdržíte, smlouva s Námi zanikne.

Mohu tuto dotaci kombinovat i s jiným opatřením?

Ano, můžete kombinovat s dalšími dotacemi, a to na zateplení, nebo výměnu oken. S tímto Vám rádi také pomůžeme.

Mohu o dotaci zažádat?

O dotaci mohou zažádat vlastníci nebo spoluvlastníci rodinného domu, ve kterém jsou trvale hlášeni déle než od 12. září 2022.
Vlastníci nebo spoluvlastníci trvale obývané stavby pro rodinnou rekreaci, ve které jsou trvale hlášeni déle než od 12. září 2022

PODMÍNKA: Žadatel a všichni členové jeho domácnosti pobírají ke dni podání žádosti o dotaci starobní důchod nebo invalidní důchod 3. stupně, nebo v období mezi 12. 9. 2022 a dnem podání žádosti pobírali příspěvek na bydlení.

Jak to probíhá s Notabono?

Ozveme se Vám
Po vyplnění formuláře se Vám do pár hodin ozveme a domluvíme spolu termín první schůzky.
Vyřízení dotace
Celou dotaci vyřídíme za Vás, a však k některým krokům budeme potřebovat Vaši součinnost. 
Montáž technologie
Naši zkušeni technici namontují vše, co bude potřeba. Bez bourání a nepořádku.  Po dokončeném dílu vystavíme finální fakturu na 50 %.
1
2
3
4
5
6
Návštěva u Vás
Náš odborník Vás se vším osobně seznámí a vysvětlí vše co budete chtít vědět.
Vyplacení dotace
Celou výši dotace obdržíte předem. My pak vystavíme zálohovou fakturu na 50% ceny.
Hotovo! Šetříte!
Okamžitě po montáži začínáte šetřit až 75 % nákladu za ohřev vody. My Vám vystavíme finální fakturu na zbylých 50 % a dokládáme na NZÚ.

Nezávazně nás kontaktuje.
Se vším Vám poradíme.