Přinášíme teplo do Vašich domovů.

Kompletní rekonstrukce bytu?

Pod tímto pojmem si každý z pravidla představí něco jiného. U nás si pod ním představujeme zcela změnit původní vzhled bytů z 80.-90. Let, Tak aby z bytu plynul dojem novostavby, hned po otevření dveří. 

Celková rekonstrukce zahrnuje veškeré bourací práce (včetně změn dispozic) , vyzdění nového jádra i jiných nových příček z tvárnic Ytong, obložení koupelny i wc vybranými obklady, podhledové stropy s bodovým osvětlením a ventilací, nové rozvody vodoinstalace a elektroinstalace, zabudování sanitární keramiky, rovnání podlah v celém bytě, štukování a malování celého bytu, případně další sádrokartonářské práce, pokládku podlahových krytin, nové obložkové dveře, případně výměnu oken za plastová.

Samozřejmě každý klient i každá naše zakázka je individuální, proto jsme schopni zajistit vám i ta nejnáročnější přání, aby vše vedlo k vaší naprosté spokojenosti. Díky našim dlouholetým zkušenostem ve stavebnictví a realitách vám rádi individuálně poradíme se vším co se rekonstrukce týče.

Připravujeme pro vás také 3D vizualizace, díky kterým si uděláte lepší představu o rekonstrukci a není tím pádem prostor pro nedorozumění či chyby.

Rekonstrukce bytového jádra?

Rekonstrukcí bytového jádra se rozumí – Vybourání stávajícího jádra a vyzdění nových příček z těch stran, kde není panel. Tím získáme i cca 15cm v prostoru koupelny. Samozřejmě je možné i měnit stávající dispozice koupelny a wc. Dále je třeba provézt nové rozvody elektřiny a vody.

Pak už je zcela na vás jake jsi vyberete obklady, dlažbu a sanitární keramiku, nebo zda-li budete chtít snížené podhledy s vestavěným osvětlením či jaká budete mít jiná přání. Se vším vám rádi poradíme a po té také dovedeme k vaší naprosté spokojenosti.

Jiné rekonstrukce nebo stavební úpravy a práce?

Ať se jedná o kompletní zateplení domu, zámkovou dlažbu, výstavbu plotu nebo klidně o postavení nové garáže – se vším si hravě poradíme. 

Máme řadu specializovaných pracovníku na různé stavební činnosti a zkušeností máme na rozdávání.  Máme za sebou mnoho realizovaných různých projektů včetně výstavby kompletních rodinných domů. 

Proč zvolit NOTABONO ?

Úspora

Se systémem na solární ohřev vody můžete ušetřit až 75% nákladu za ohřev vody

Návratnost

U rodinných domů kde je investice přibližně 45.000kč je návratnost 4-6 let

Bez smlouvy

Není potřeba žádná smlouva s distributorem elektrické energie.

Vyrobeno v ČR

Systém Kerberos je vyvíjen a vyráběn v České Republice

Jednoduchá instalace

Systém na solární ohřev vody se instaluje přibližně 3 hodiny.
Bez bourání a nepořádku.

od 1kč

Ano, pro důchodce kde je dotace 90.000 Kč lze mít systém
opravdu za 1 Kč.

Máte zájem o rekonstrukci nebo jiné stavební práce?
Kontaktujte nás.